EngAme Akadémia Kft.

Head of marketing

Kreativitással és analitikai érzékkel egyaránt rendelkező marketingvezetőt keresünk csapatunkba.

Alternatív oktatási programunkkal 2010 óta nyújtunk iskola melletti kiegészítő képzést 8-12. évfolyamos diákoknak.
Célunk, hogy minél több diáknak segítsünk eligazodni a modern világban, és felkészítsük őket arra az egyetemi képzésre, amelyből szakmailag és személyesen is a legtöbbet profitálhatnak, akár itthon, akár külföldön szeretnének továbbtanulni.
Azon dolgozunk közösen, hogy a középiskola alatt és után a diák egy olyan útra lépjen, amely egy szívvel-lélekkel végzett hivatás megtalálásához és egy kiegyensúlyozottabb felnőtt élethez vezet.
Csapatunk tagjai nagyon különböző háttérrel és érdeklődéssel rendelkező emberek, akiket a közös cél köt össze: megmutatni a diákoknak, hogy önmaguk fejlesztése a legjobb befektetés, és segíteni őket abban, hogy tudatos, társadalmilag felelős, gondolkodó felnőttekké váljanak.

Mindenképp olvass tovább, ha…:
  • van tapasztalatod marketingstratégia tervezésében és szívesen dolgoznál kreatív feladatokon, valamint azon, hogy az Engame Akadémia marketingje adatvezéreltté váljon
  • felsőfokon beszélsz angolul
  • érdekel a nonformális oktatás, pályaorientáció

Főbb feladatok, munkák:

  • marketingcélok meghatározása
  • marketingstratégia megtervezése és a kivitelezés biztosítása, fejlesztési javaslatok
  • az adatvezérelt döntéshozatalt megalapozó rendszerek, folyamatok bevezetése és működtetése
  • marketingbüdzsé megtervezése és nyomon követése
  • a jelenleg 2 (veled együtt 3) fős marketingcsapat munkájának irányítása
  • a menedzsmentcsapat tagjaként részvétel az üzleti döntések meghozatalában
  • marketingkampányok tervezése
  • piackutatás
  • együttműködés az operatív és az oktatói csapattal az ügyféligények kielégítése érdekében
  • a márka értékeihez hű kommunikáció biztosítása az online és offline megjelenési felületeken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 3 év tapasztalat releváns pozícióban, elsősorban digitális marketing területen
  • adatelemzési módszerek ismerete
  • rendszerszemlélet
  • az ügyfelek érdekei iránti elkötelezettség
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs készség
  • a csapattársak hatékony vezetésének és inspirálásának képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • jártas vagy a fizetett hirdetések kezelésében
  • van külföldi egyetemi tapasztalatod
  • dolgoztál már alternatív oktatással foglalkozó szervezetben

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett teljes állást
  • rugalmas időbeosztást, részleges home office lehetőséget
  • saját laptopot
  • teljesen transzparens fizetési rendszert a csapatban
  • budai, hangulatos irodát jó közlekedéssel
  • heti egy jógaóra az irodában :)
  • nemzetközi, sokszínű csapatot
  • fél év munkaviszony után képzési támogatást
  • egy jó célt, amiért érdemes dolgozni

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1122 Budapest, Maros utca 12.

A jelentkezéshez kérünk csatold önéletrajzod valamint egy rövid (max 1000 karakter) angol nyelvű cover lettert, amiben leírod, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni ebben a pozícióban.
Amennyiben jelentkezésed felkeltette az érdekődésünket, ezen a folyamaton fogunk végigmenni veled:
  • Videóinterjú
  • AC - próbafeladatokkal
  • Interjú a CEO-val és COO-val
Reméljük hamarosan találkozunk!
Üdvözlettel:
az Engame csapata!