Helló, Head of IT Delivery Unit! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Head of IT Delivery Unitként!

Csatlakozz hozzánk

Feladataid:

  • Platform, Application és Network Delivery Engineer szakértők munkájának összefogása és koordinálása, a projektek szállításához szükséges feltételek és megfelelő erőforrások biztosítása
  • Projektek infrastrukturális, architekturális hardver, platform és szoftveres erőforrásainak és feltételeinek biztosítása, a jó minőségű, operációra átadható műszaki és technikai dokumentációk előállításával
  • Delivery Unit feladatainak operatív meghatározása, koordinálása és felügyelete, szakértők tevékenységének visszamérése és riportálása, minőségbiztosítása;
  • Külsős beszállítói architektek, fejlesztők és egyéb delivery mérnökök munkájának meghatározása, koordinálása és felügyelete;

Amit várunk:

  • min 5 év nagyvállalatnál szerzett üzemeltetési / delivery tapasztalat
  • Windows / Linux rendszergazdai ismeret
  • virtualizációs technológiák (Hyper-V, VMware) ismerete
  • MS Azure és AWS ismeretek
  • ADS (TFS) ismeret
  • Cisco / Architekt / Network ismeretek
  • web-, cluster-, storage technológiák ismerete
  • adatbázis ismeretek (MSSQL, Oracle)
  • ITIL foundation és ITIL Service Transition
  • műszaki felsőfokú végzettség

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap.

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!