A Te hozzáadott értéked számít
Jelenleg a Facility Management csapat élére keresünk:

Head of Facility Management

kollégát

    Mi a Rustler Kft. az osztrák tulajdonú Rustler-Group 2008-ban alapított magyarországi leányvállalata vagyunk, első sorban irodaházak üzemeltetésére nyújtunk megoldásokat.

Feladatok:

  • a vállalat meglévő szerződéseinek irányítása, azokban foglaltak betartatása, kivitelezése,
  • magas szolgáltatási szint biztosítása,
  • szolgáltatások fejlesztése,
  • beosztott munkatársak és alvállalkozók irányítása,
  • szerződések pénzügyi helyzetének nyomon követése, számlák leigazolása, költségvetés tervezése,
  • új szerződések megszerzésének folyamatában szakmai támogatás biztosítása, ügyfelekkel kapcsolattartás,
  • anyavállalati és hazai standardok implementálása, szinten tartása,
  • üzemeltetéshez szükséges dokumentáció megvalósítása,
  • 5 facility manager és 30 technikus irányítása 14 irodaházban.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan épületgépész mérnöki), berendezések működésének és üzemeltetésének magas szintű ismerete,
  • többéves tapasztalat komplex műszaki és infrastrukturális ingatlanüzemeltetés terén,
  • nagyobb ingatlanüzemeltetési csapat vezetésében, több ingatlankomplexum kezelésében szerzett tapasztalat,
  • képesség az üzemeltetés pénzügyi tervezésében és elemzésében való részvételre,
  • erős vezetői attitűd, operatív és stratégiai szinten is,
  • folyékony, magas szintű, tárgylóképes angol (és magyar) nyelvtudás,
  • képesség több egyidejű feladat kezelésére, azok priorizálására, delegálására, nyomon követésére és ellenőrzésére,
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség, dinamizmus, precizitás és megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér, fejlődési lehetőség,
  • Lendületes, összetartó csapat,
  • Versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria, céges autó.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egymást keressük?