Háztechnikus (Szentendre)

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 29 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

Feladatai:

  • Az INTERSPAR Szentendrei üzletének háztechnikusi teendőinek ellátása: Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése.
  • Épületgépészeti-felügyeleti rendszer üzemeltetése, karbantartó szakcégek munkájának felügyelete, munkaterület biztosítása, munkalapok igazolása.

Elvárások:

  • Középfokú erősáramú villanyszerelői végzettség.
  • Alapszintű számítógép felhasználói ismeret: Outlook levelező rendszer, Windows.
  • Saját tulajdonú szgk. hivatali használatra.

Előny:

Szakmai tapasztalat: előnyt jelent bevásárlóközpont, irodaház, szálloda vagy kórház üzemeltetésében szerzett gyakorlat vagy gépész karbantartó cégnél eltöltött idő.

Miért válassz minket?

  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Folyamatos szakmai fejlődéssel, előrelépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre, Dobogókői út 4.

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.