A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 28 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

A SPAR család tevékenységi köreivel együtt bővül, ezért új kollégát keresünk budapesti SPAR üzletünkbe, az alábbi pozícióba:

Háztechnikus

Feladatai:

  • Ellátja az épület háztechnikus teendőit (épületgépészet üzemeltetése, házfelügyeleti rendszer kezelése, kisebb javítások elvégzése, karbantartások felügyelete)
  • Környező SPAR üzletekben heti rendszerességgel javítások, karbantartások elvégzése
  • Kapcsolattartó a karbantartó partner cégekkel

Elvárások:

  • Középfokú villanyszerelői (erősáramú) végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját tulajdonú személygépkocsi hivatali használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

    Bevásárlóközpont, irodaház, szálloda vagy kórház üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat vagy gépész karbantartó cégnél eltöltött idő.

Miért válassz minket?

  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Folyamatos szakmai fejlődéssel, előrelépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Épületkarbantartó
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.