A győri székhelyű Katek Hungary Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Háztechnikai munkatárs

Munkaköri feladatok:

  • Épület karbantartási feladatok ellátása
  • Villanyszerelés, csőszerelés, kisebb épület javítási munkák elvégzése, dokumentálása
  • Épületgépészeti rendszerek felügyelete

Elvárásaink:

  • Szakirányú középfokú vagy technikusi végzettség (mechanikai, finommechanikai vagy elektronikai műszerész, villanyszerelő)
  • Épület karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Több éves ipari karbantartói tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Fiatal csapat, igényes, modern munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Győr

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar ÉS német nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi "Jelentkezem" gombon keresztül.