• A FO-VILL Kft fő profilja: kis-és nagykereskedelmi, ipari jellegű hűtőberendezések értékesítése, komplett áruházi hűtéstechnikai rendszerek tervezése, kivitelezése, szervizelése.
  • Munkatársat keresünk

    Háztartási (hűtő)gépszerelő/ Villanyszerelő

    pozícióba.

    Feladatok:

      Háztartási és kereskedelmi hűtőgépek, kiskompresszoros berendezések, szervizelése, karbantartása, berendezések üzembiztos működésének biztosítása kereskedelmi partnereink üzleteiben
      Munkavégzést segítik a kollégáink számára biztosított felszerszámozott szervizautók, céges telefonok, laptopok
      Pályakezdők jelentkezését is várjuk (szakember melletti betanulási időszakot biztosítunk)

    Elvárások:

    • Villanyszerelő vagy háztartási kigépszerelő végzettség
    • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, gyakorlatias szemlélet
    • Megbízhatóság, terhelhetőség
    • B kategóriás jogosítvány

    Ami előnyt jelent:

    • Klíma- és/vagy hűtéstechnikai tapasztalat (nem feltétel)

    Amit kínálunk:

    • Állandó, hosszú távú munkalehetőség, szakmai kihívások
    • Betanulási időszak biztosítása szakember mellett
    • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, vagy alvállalkozói szerződéses együttműködés
    • Versenyképes jövedelem
    • Szakmai továbbképzési lehetőség

    Egyéb információ:

    • Telephely: Zsámbék
    • Munkakezdés: azonnal

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye