AIDe-Hungary Kft.
Rendelkezel B, C, E, kategóriás jogosítvánnyal és szeretnéd ezt a tudást pénzre váltani egy olyan környezetben, ahol olyan eszközöket használhatsz, amiket sehol máshol? Rendelkezel egy főállással,de kiegészítő jövedelszerzési lehetőséget keresel?
Jelentkezz havas gépkezelő csapatunkba és egészen márciusig nem fogsz unatkozni!
Segíts nekünk abban,hogy téli időszakban az érkező és induló gépek gond nélkül felszállhassanak a nap bármely szakában!

Havas gépkocsivezető, gépkezelő - Liszt Ferenc Repülőtéren

Főbb feladatok, munkák:

    • Ferihegy Repülőtér területén található szilárd burkolatú felületek takarítása, síkosság mentesítése;
    • hóeltakarító gépek vezetése, kezelése, tankolása, alapszintű ápolása,
    • hóeltakarításban résztvevő gépek karbantartásában történő részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább havonta 8 db 12 órás műszak felajánlása
    • B, C , E kategóriás jogosítvány
    • Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Útépítő, útkarbantartó OKJ-s bizonyítvány
    • Nemzeti közlekedési hatóság által kiállított jogosítvány (5631-es gépcsoport)

Amit kínálunk:

    • A főállás mellett szabadidővel rendelkező munkavállalóknak másodállás lehetőség, novembertől-márciusig, minden évben.
    • Munkavállalóknak a felajánlott szabadidejűkre, készenlét kerül elrendelésre,
    • Munkavégzés két műszakban 7.00-19.00, illetve 19.00-7.00 óra között kerülhet sor.
    • A készenlét idejére készenléti díjat fizetünk, mely akkor is kifizetésre kerül, mikor nem történik munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Alkalmi munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest, Nagybecskerek utca 35.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük küld el az önéletrajzodat.