Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál
dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz?
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben is elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?
Ez a Provident. Tisztelet, Őszinteség, Felelősség.
A Provident Pénzügyi Zrt. munkatársakat keres

Hátralékkezelési operátor

pozícióba.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • A Provident nagy múlttal rendelkező, stabil, nemzetközi hátterű vállalat. Cégünk kétszeres legjobb munkahely díjas 3300 munkavállaló véleménye alapján, és négyszer nyerte el a Superbrands díjat.
  • Tagja lehetsz egy olyan profi call center csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.

Főbb feladatok

  • Ügyfelek telefonon történő megkeresése, egyeztetés a fennálló hátralék rendezéséről, lehetőségek felajánlása;
  • hátralékkezelési bejövő hívások fogadása, ügyfelek teljes körű tájékoztatása;
  • ügyfélpanaszok, reklamációk hatékony kezelése.

Követelmények, elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • eredményorientáltság;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • rugalmasság a beosztást illetően (délelőtti/ délutáni műszak).

Amit kínálunk

  • Fiatal, vidám, sikerorientált csapat;
  • multinacionális környezet;
  • alkalmazotti jogviszony (6 órás);
  • kiszámítható, eredményeken alapuló bónusz lehetőség;
  • vállalaton belüli előrelépés lehetősége.

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével.