Adecco Kft.

Hatósági Engedélyezési Projekt Menedzser

Partnerünk generálkivitelezésben és mérnöki szolgáltatások nyújtásában világszerte sikeres és elismert.

Főbb feladatok, munkák:

  • Felkészíti és végig viszi az engedélyeztetési folyamatokat a kivitelezéssel, építkezéssekkel kapcsolatban
  • A teljes hatósági eljárási folyamatot koordinálja, előkészíteni a használatbavételi engedélyhez szükséges követelmény listát
  • Az adatok megfelelésének előkészítése és ellenőrzése az építési engedély és a használatbavételi engedéllyel kapcsolatban
  • Dokumentumok előkészítése, elkészíttetése, angol nyelvre fordítása szükség szerint
  • Az alaprajzok ellenőrzése, pontosítások, helyesbítések végrehajtása
  • Tárgyalások a hatóságokkal a dokumentumok / jogorvoslatokkal kapcsolatban
  • A projekten dolgozó kollégákkal, tervezőkkel, mérnökökkel, kivitelezőkkel való együttműködés
  • Egyéb hatósággal kapcsolatos ügyintézés, egyeztetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú technikumi/felsőfokú/mérnöki végzettség
  • Angol nyelv napi szintű kommunikációképes használata
  • Építőiparban, kivitelezési projektekben szerzett minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Napi adminisztratív (MS Office) és mérnöki tevékenységet támogató számítógépes ismeretek
  • Önálló, dinamikus munkavégzési képesség, analitikus gondolkozásmód, projekt szemlélet
  • A szakmai elvárásoknak megfelelő kommunikációs készség írásban és szóban
  • Határozott fellépés, kooperatív, pontos, precíz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2132 Göd

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai angol nyelvű önéletrajzát!