A SKUBA CSOPORT tevékenysége – teherautó, busz és pótkocsi alkatrészek nagy- és kiskereskedelme. Ma a cégcsoport a Kelet-Közép-Európai térség, valamint a FÁK országok egyik vezető vállalata.

A céget 1992 alapították, és ma 20 országban – többek között Litvánia, Lettország, Észtország, Finnország, Oroszország, Ukrajna, Lenygyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország, Románia, Bulgária területén – tevékenykedik,több, mint 400 alkalmazottal.

A SKUBA CSOPORT működési elvei – széles választék, kedvező áron, jó minőségben. Az állandó beszállítók a legismertebb járműipari óriáscégek közül kerülnek ki. A cégcsoport ügyfelei mindig az alkatrészek széles körét találják, mely az igényeik csaknem 100%-át lefedik.

A SKUBA CSOPORT tatabányai telephelyére keres ezúton

HASZONGÉPJÁRMŰ-ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • A céges működés szabályainak betartása
  • Bejövő ügyfelek kiváló minőségben való kiszolgálása
  • Az üzletben folyó napi folyamatokban való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki vagy logisztikai végzettség
  • Alkatrész értékesítésben szerzett több éves tapasztalat előny
  • Járműszerkezeti ismeretek, alkatrészismeret, műszaki ismeretek
  • Informatikai ismeretek (készletgazdálkodási szoftverek, Microsoft Office)
  • Energikus, lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, proaktív személyiség
  • Gyors problémamegoldó készség, dinamizmus
  • Büntetlen előélet
  • Célorientáltság a feladatok ütemezésében, megoldásában, párhuzamos feladatok időzített kezelése
  • B kategóriás jogosítvány
  • Igényesség és önállóság

Amit kínálunk:

  • Kimagasló induló jövedelem, már a betanulási időszakban is
  • Bejárás támogatás
  • Próbaidő után szép kártya cafetéria
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Önéletrajzot lakhely megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.