Budapesti Opel és Kia márkakereskedés keres

használt gépjármű értékesítőt

Feladatok

  • Használt gépjárművek értékesítése
  • Használt autó felvásárlása, beszámítása új autós vásárlások esetén
  • Használt autókkal kapcsolatos adminisztratív tevékenységek végzése, menedzselése
  • Értékesítésre kiállított autók állapotának, minőségének kezelése, menedzselése
  • Internetes felületeken történő hirdetések kezelése, autók feltöltése
  • Hatékony és eredményes tárgyalások lebonyolítása, az értékesítési lehetőségek maximalizálása céljából
  • Ügyfelek felé történő tanácsadás

Elvárások

  • Minimálisan középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Új értékesítési módszerekre nyitottság és készség
  • Pozitív, problémamegoldó szemlélet
  • Csapatszellem, kreativitás, ambiciózus hozzáállás
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Ügyfél orientált gondolkodás, magas fokú együttműködési készség

Mit kínálunk?

  • Az ország egyik legsikeresebb autós csapatának sikeres tagja lenni
  • Versenyképes jövedelem
  • Összes eszközt a magas szintű munkavégzéshez
  • Gépkocsi használat

Előnyök

  • Használt gépjárművek eladásában, felvásárlásában szerzett tapasztalatok

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1106 Kerepesi út 85.