Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Harmadik feles hálózati asszisztens specialista

Főbb feladatok:

  • A Bank közvetítő Partnereivel és együttműködéseivel kapcsolatos háttér és adminisztrációs feladatainak ellátása.
  • Alapfeladata a Harmadik feles hálózatok működési hátterének biztosítása, koordináló munkák ellátása.
  • Jutalék elszámolással és a partnerek nyilvántartásával kapcsolatos teendők ellátása
  • MNB lejelentésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Közvetítő partnerekkel és a fiókhálózattal való kapcsolattartás
  • Együttműködési megállapodásokkal kapcsolatos feladatok
  • Heti riportok készítése
  • Partnerportál szerkesztése és frissítése
  • Számvitellel való kapcsolattartás és egyeztetés
  • Rendszertesztelések

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum 1 év banki területen eltöltött gyakorlat
  • Kiváló számítógép kezelői ismeretek( Word, Excel, Power Point)
  • Excel makro programozás ismeret előnyt jelent
  • Előny Angol nyelvtudás
  • Személyes kompetenciák:
    • Pontosság; Rendszeretet; Önkontroll
    • Terhelhetőség; Monotónia tűrés
    • Koncentrált és megosztott figyelem egyaránt
    • Jó kommunikációs készség ( szóban és írásban)
    • Ált. problémamegoldó képesség;
    • Lényeglátás; Felelősségtudat; Határozottság;
    • Teljesítményigény
    • Empátia; Ügyfél orientáltság; Segítőkészség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület