Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

A Bosch Budapesti Fejlesztési Központja 2001-ben nyitotta meg kapuit. Mára egy jelentős kutató-fejlesztő központtá nőtte ki magát a Bosch világán belül, ahol a fejlesztési projektek a főbb mobilitási trendekre fókuszálnak: legyen szó önvezető, elektromos vagy hálózatba kapcsolt járművekről. Több, mint 2100 mérnök dolgozik komplex autóipari termékeken számos mérnöki szakterületet képviselve a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai és elektronikai tervezésig. Ötleteid, olyan termékek részei lesznek világszerte, amelyek hozzájárulnak az élet jobbá és biztonságosabbá tételéhez.

Hardware Tesztmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

    ► HW tesztrendszerek (teszttornyok, huzalozás, terhelések, stimulációk) fejlesztése

    ► A HW fejlesztés támogatása speciális tesztprogramok készítésével és a HW hibák analízisével

    ► Tesztszoftverek specifikálása és használata a HW funkcionális teszteléséhez

    ► HW teszt skriptek írása, végrehajtása és eredmények elemzése

    ► A gyártás és mintagyártás segítése a teszt programok beüzemelésénél

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mi tesz Téged különlegessé:

    ► Villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség

    ► HW alkatrészek működésének ismerete, kapcsolási rajzok önálló megértése

    ► Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

    ► C programozási nyelv ismerete

     Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Előnyt jelent:

    ► LabVIEW ismerete

    ► Beágyazott SW fejlesztési tapasztalat

    ► A gyártásban szerzett tesztelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    rugalmas munkaidő | juttatások és szolgáltatások | gyermekgondozási támogatások | orvosi szolgáltatások | dolgozói kedvezmények | különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek | helyi parkolás | étkeztetés | jó tömegközlekedési lehetőségek | tér kreativitásnak | városi infrastrukúra |

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.