Nemzetközi hátterű, dinamikusan fejlődő elektronikai fejlesztő vállalat keres elektronikai áramkörök tervezéséhez

hardware fejlesztő

munkatársat.

Feladatok:

  • Újonnan fejlesztett mikrovezérlős áramkörök tervezése és beüzemelése
  • Gyártási dokumentációk kezelése
  • Kisebb beágyazott SW fejlesztő munkák (szakmai ismeretek függvényében)

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Szakmai tapasztalat áramkörtök tervezése és tesztelése területén
  • Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
  • Dokumentációk megértéséhez elégséges angol nyelvtudás

Előny:

  • C Nyelv ismerete
  • Beágyazott programozási tapasztalat

    A munkakör betöltése kapcsán versenyképes jövedelmet, fiatalos, kreatív, jó hangulatú, modern munkakörnyezetet biztosítunk. Változatos, kihívó feladatok, gyors visszajelzés a “termék” használhatóságával kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben váltásra motivált és megfelel az elvárásoknak, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát küldje el a „4455” jelige feltüntetésével.