Hardverfejlesztő technikus

Duna Aszfalt Zrt.

1239 Budapest

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • 3D technológiára épülő mobileszközök termékfejlesztése és gyártás előkészítése innovatív technológiák alkalmazásával;
  • K+F kísérletek és tesztek elvégzése, adatok gyűjtése és elemzése;
  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel a hardverkövetelmények és a termékfejlesztési „roadmap” elkészítésében;
  • Versenyképes megoldások felkutatása, elemzése és adaptációja;
  • Eszközökhöz kötődő dokumentációk, adatlapok, útmutatók, ismertetők, cikkek és publikációk elkészítésében való aktív közreműködés;
  • Tartalomfejlesztés támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikai, híradástechnikai vagy hardver eszközök fejlesztésével kapcsolatos szakirányú végzettség;
  • min. 2 éves gyakorlati tapasztalat mobil eszközökkel és beágyazott rendszerekkel kapcsolatos fejlesztésében;
  • Elektronikai tervező szoftverek ismerete, PCB tervezési gyakorlat;
  • Perifériák kialakításával kapcsolatos ismeretek;
  • 3D technológiák terén tapasztalat (kijelzők és kamerák);
  • Android rendszer ismerete;
  • Mobil hardver architektúrák ismerete;
  • Analitikus gondolkodásmód, dokumentálási tapasztalat;
  • Angol szakmai nyelvtudás (közép szintű).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 3D felvételezési eljárások ismerete (3D kép és videókészítés);
  • Tervezési gyakorlat system-on-a-chip (SoC), memóriák, tápegység, kamera, szenzorok, és analóg design és digital design területeken;
  • VR és AR ismeretek;
  • Tapasztalatok új termék bevezetésének folyamatában;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, változatos feladatok;
  • Barátságos légkör, modern munkakörnyezet;
  • Felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Megbízható, folyamatosan fejlődő háttér.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

A Jelentkezem gombra kattintva a bruttó bérigény megjelölésével várjuk a magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat.