A KUKA csoport világszerte diktálja az ütemet a robottechnika terén.

A KUKA Hungária Kft. a KUKA Deutschland GmbH leányvállalata. A társaság az automatizálás és a robotika területén piacvezető szerepet tölt be Európában.

Hardverfejlesztő mérnök

Tevékenységi kör, felelősségek:

  • tesztrendszerek fejlesztése a szériagyártás számára, szorosan együttműködve a tesztrendszer fejlesztőkkel (SW, HW, MECH), a K + F-fel és a beszállítókkal,
  • NYÁK-ok teszteléséhez, specifikációk, dokumentációk készítése, ill. ezen tesztberendezések gyártásának (belső projekt, vagy alvállalkozó) menedzselése,
  • tesztrendszerek/-berendezések üzembehelyezése és validálása,
  • tesztrendszerek bevezetése mind a gyártásban, mind a beszállítóknál,
  • tesztrendszerek továbbfejlesztése / optimalizálása, különösen szériagyártásbeli minőségi probléma esetén (részvétel a gyökérokelemzésben, visszacsatolás a K+F-nek),
  • együttműködés a projektcsapatokkal,
  • részvétel projekt egyeztetéseken,
  • gyártási dokumentációk és konstrukciós rajzok készítése.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú (villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki) végzettség,
  • magas szintű elektronikai, méréstechnikai tudás,
  • feldbus technológiák (különösen az EtherCAT kommunikáció) magabiztos ismerete,
  • Boundary Scan, Flying Probe szakterületek ismerete,
  • programozói ismeretek (C, C++),
  • szakmai tapasztalat tesztrendszerek üzemeltetésében / fejlesztésében,
  • magabiztos angol vagy német nyelvismeret,
  • önállóság és kitartás,
  • rugalmasság,
  • minőségorientáció,
  • csapatszellem.

Előnyt jelent:

  • Visual Studio használatának ismerete,
  • EPLAN, SAP, Pearl, EAGLE programok ismerete,
  • mechatronikai alapismeretek,
  • agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • vonzó munkakörülmények
  • kihívást jelentő feladatok az Ipar 4.0 keretén belül
  • cafetéria
  • 13.havi bér
  • célprémium
  • továbbképzések, tréningek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Az önéletrajzokat magyar nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.