Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van, és egyúttal a vasúti közlekedés, vagyis az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő hardverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik! 2012-ben alakult hardver fejlesztő csapatunkba keresünk új kollégát hardverfejlesztő koordinátor szerepkörbe. A csoport biztonságkritikus fékvezérlő kártyák hardverének fejlesztésével foglalkozik. A prototípus kártyák tesztelését is a csoporton belül végezzük a teszt centrumban megtalálható EMC-laborunkban, illetve klímakamránkban. A cégen belül kiváló együttműködés jellemez minket társcsoportjainkkal, ahol az általunk fejlesztett kártyákra a szoftverek fejlesztése és tesztelései zajlanak.

Hardverfejlesztési koordinátor

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kapcsolattartás elektronikai beszállítókkal
  • Beszállító által szállított anyagok szakmai ellenőrzése
  • Beszállítói kiválasztás folyamatában részt vétel
  • Elektronikai termékek review feladatainak koordinálása
  • Beágyazott rendszerek hardver fejlesztése a V modell szerint;
  • Dokumentáció készítése tervezéstől, tesztelésig.
  • EMC mérések végrehajtása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Koordinációs tapasztalat
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Kreativitás, analitikus gondolkodás;
  • Önálló, pontos munkavégzés;
  • Utazási kedv

Örülünk ezeknek az előnyöknek:

  • Járműipari elektronikai tervezésben szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • Ismered a V modell-t;
  • Beszállítók koordinációjával szerzett tapasztalatod is van
  • Járműipari kockázatelemzéssel foglalkoztál már

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

  • Kiemelt bérezés, cafeteria, 13. havi juttatás
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Konferenciák, képzések, oktatások – ha szeretnéd a skilljeidet, vagy akár nyelvtudásodat fejleszteni
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Dedikált mentor a betanulási folyamat során
  • Prosperatív karrier modell
  • Sportolási lehetőségek támogatása (futókör, edzőterem, biciklis kör stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és küldd el jelentkezésedet!