Allengra

Hardver fejlesztő mérnök

Szeretnél egy dinamikus és gyorasn fejlődő csapatban dolgozni egy korszerű vállalatnál?  Villamosmérnöki aktív hallgatói jogviszonyod van? Esetleg már végeztél is?
A mi cégünk munkát vagy szakmai gyakorlat lehetőséget kínál egyaránt a digitális és analóg mikroelektronika tervezés szakterületén. Áramkörök tervezése a forráskódtól, a tervrajz szerkesztéseken át, egészen a szilícium szerkezetekig.

Az Allengra kft. tevékenysége egyaránt a szoftverfejlesztés és a hardvertervezés mikroelektronikai szinten, együttműködve más vállalatokkal, melyek az alkalmazás specifikus integrált áramkörök (ASIC) fejlesztési területén széleskörben elismertek.

Főbb feladatok, munkák:

Digitális és analóg áramkörök tervezése és gyártása.
Hibaanalízis

Az álláshoz tartozó elvárások:

Villamosmérnök/ mérnök informatikus/ mechatronikai végzettség
Középszintű angol nyelvismeret
Szervezési készség, rugalmasság
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A fejlesztéshez használt programok (Model Sim, Spice, Quartus, Vivado) és programozási nyelvek (VHDL, Verilog, System Verilog) bármilyen szintű ismerete.

Amit kínálunk:

Korszerű high-tech alkalmazások és eszközök használata
Szakmai fejlődést elősegítő továbbképzéseket
Vonzó bérezést
Kellemes munkahelyi légkört

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát.