Cisco hálózati eszközök és szolgáltatások forgalmazásában élen járó partnerünk keres budapesti irodájába egy fiatal tehetséget

Hálózatüzemeltető mérnök

pozícióba

    Ha szeretnéd családias környezetben, CCNP és CCIE szintű tudással rendelkező mérnököktől megismerni a hálózatok csínját-bínját, és szívesen belelátnál nagyvállalatok komplex rendszereinek üzemeltetésébe, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Nagyvállalati ügyfelek hálózatüzemeltetési feladatainak proaktív és reaktív ellátása
  • Magasabb szintű problémák detektálása és eszkalálása
  • Hibaelhárítás távoli eléréssel, vagy személyesen
  • Folyamatos technológiai fejlődés, komplexebb hibák kezelése

Elvárások:

  • 1-2 év üzemeltetési tapasztalat
  • Alapszintű Cisco ismeretek – vizsga nem szükséges
  • Alapszintű Cisco hálózatbiztonsági ismeretek
  • Vmware tapasztalat
  • Poraktivitás
  • Folyamatos tanulási vágy

Amit partnerünk kínál:

  • Belső és külső képzések
  • CCNA – vizsga támogatás
  • Tervezett előre lépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen meghallgatnád a részleteket, kérlek, küldd el nekem önéletrajzodat.