A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat – Rendszerszintű tervezési osztálya határozatlan időre munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Hálózattervezői munkatárs/főmunkatárs

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás, együttműködés az engedélyesekkel, hatósággal, nemzetközi szervezetekkel a magyar villamosenergia-rendszer 120 kV-os és nagyobb feszültségű hálózatát érintő csatlakozási, hálózatfejlesztési kérdésekben.
  • Közreműködés a magyar villamosenergia-rendszer 120 kV-os és nagyobb feszültségű hálózata közép- és hosszú távú hálózatfejlesztése tervezésében, műszaki számítások (hálózatszámítások, szimulációk) végzésében.
  • Szabályzatok, irányelvek, műszaki követelmények kidolgozásában való közreműködés.
  • Új vizsgálati, számítási módszerek kidolgozása, bevezetése, adaptálása, szakértői közreműködés, döntéselőkészítő támogatás, tanulmányok készítése illetve ezekben való közreműködés.
  • Adatszolgáltatási kötelezettség.

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki végzettség, (legalább BSc)
  • Legalább egy korszerű programozási nyelv gyakorlati szintű ismerete,
  • MS Office-ban jártasság,
  • Angol nyelv B2 olvasás/írás/társalgási szintű ismerete

KÉSZSÉGEK:

  • Analitikus, rendszerközpontú gondolkodás,
  • Proaktivitás,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Hatékony és gyors tanulási készség,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség (Msc) vagy erősáramú hálózatos szakterülettel való bármilyen dokumentálható kapcsolat (szakirány, modul, TDK, szakdolgozat, munkatapasztalat, stb.)
  • Hálózattervezési, energiarendszer modellezési gyakorlat,
  • Áramszolgáltatói, elosztói engedélyesi gyakorlat,
  • Megújuló termelők, PV parkok műszaki ismerete,
  • Hálózatszámítást támogató szoftver felhasználói ismerete (PSS/E),
  • Programozói ismeretek (Python).

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely. Online kiválasztási folyamatot és home office lehetőséget biztosítunk leendő kollégáink számára,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület Anikó u. 4.

Az álláshirdetésre a "Jelentkezem" gombra kattintva (Tárgy: “ Hálózattervezői munkatárs”) várjuk jelentkezését 2020. október 21-ig, fényképesönéletrajzzal, motivációs levéllel.