Hálózatszerelő (KIF és KÖF elosztóhálózat)

A Forest-Vill Kft. KIF és KÖF Divízió Üzletága hálózatszerelő munkakörbe kínál betölthető pozíciót Kiskunfélegyháza, Kecskemét, Szeged munkavégzési helyszínnel.

Biztos szakmai hátteret, változatos feladatokat és képzési lehetőségeket nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál.

Feladatok:

  • Kis- és középfeszültségű hálózat szerelés és építés (légvezeték és kábel hálózat)
  • Elosztóhálózati transzformátor állomások technológiai átépítésével kapcsolatos feladatok
  • Magasban való munkavégzés légvezeték hálózat építéséhez kapcsolódóan
  • Földkábelszerelés

Elvárások:

  • Rendelkezz villamosipari szakképesítéssel (pl. villanyszerelő, erősáramú berendezés szerelő stb.)
  • Légy megbízható és nyitott az új ismeretek megszerzésére

Előnyt jelent:

  • Erősáramú villamosipari végzettség
  • Hasonló a területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalattal)
  • Rendelkezel az alábbi speciális képzettségek valamelyikével:
    • KIF/KÖF kábelszerelői végzettséggel,
    • KIF FAM szerelői végzettséggel,
    • emelőgépkezelői végzettséggel

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés (pótlék rendszer);
  • Csoportos egészségügyi biztosítás
  • Teljesítményarányos prémium;
  • Szakmai fejlődésed képzésekkel támogatjuk (pl. FAM képzések, felülvizsgálói továbbképzések)
  • Biztonságos munkakörnyezetet: szerszámokat, munkaruhát és egyéni védőeszközöket.
  • Összeszokott csapat, kiváló munkahelyi légkör

  • Kiskunfélegyháza, Kecskemét tevékenységi terület az MVM Démász Kft. szolgáltatási régiói (Kecskemét, Szeged)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye

Pályázat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a betölteni kívánt munkakör megnevezésével.