Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Telco Cloud hálózatintegrációs szakértő

A SUSE, Novell, NetIQ termékek a vállalati infrastruktúra egészére kiterjedő megoldást nyújtanak több évtizedes vezető piaci szereplőként. Professzionális tanácsadásunkkal, oktatási szolgáltatásunkkal, fejlesztési tevékenységünkkel segítjük hazai és nemzetközi ügyfeleinket kritikus fontosságú üzleti alkalmazások biztonságos, költséghatékony, és megbízható kialakításában, üzemeltetésében.
Cégünk folyamatosan bővülő szakértői csapatába keresünk Telco Cloud hálózatintegrációs szakértőt, szolgáltatási platformok fejlesztési és hálózatintegrációs feladataira.

Mit tudunk nyújtani számodra?

  • Jó hangulatú, valóban fiatalos, kreatív csapatot és kellemes munkakörnyezetet
  • Folyamatos szakmai támogatást érdeklődésednek megfelelő kompetenciák megszerzéséhez, fejlesztéséhez
  • Képzéseket, folyamatos fejlődési- és karrierlehetőséget
  • Biztos, stabil, hosszú távú munkahelyet
  • Versenyképes jövedelmet

Amit cserébe elvárunk

  • Felhős rendszerek, felhő koncepció alapvető ismerete
  • Linux adminisztrátori ismeretek
  • IP hálózati ismeretek
  • Scriptnyelvek ismerete (pl.: Bash, Python)
  • Alapszintű Java alkalmazás üzemeltetési ismeretek
  • Alkalmazás tesztelési tapasztalatok
  • Rendszertervezési ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye

Pécs

Feladatok

  • OpenStack alapú felhő környezet üzemeltetése és automatizálása
  • Linux alapú felhős rendszerek tervezése, automatizálása, üzemeltetése és tesztelése
  • Java alapú alkalmazások automatizálása és üzemeltetése
  • Fejlesztők támogatása
  • Új rendszerek tervezésében, kialakításában, tesztelésében és bevezetésében való szakértői részvétel
  • Kapcsolattartás a szállítókkal

Elvárt kompetenciák

  • Együttműködés
  • Minőségorientáció
  • Önállóság
  • Dinamizmus
  • Elemző/analitikus szemlélet
  • Problémamegoldás
  • Tervezés

Amennyiben szívesen lennél a munkatársunk, fényképes pályázati anyagod a fizetési igény megjelölésével küldd el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

További információ weboldalunkon: www.npsh.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózatintegrációs szakértő
  • Rövid pozíció név: Hálózatintegrációs szakértő
  • Hirdető cég: NOVELL PSH KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: OpenStack alapú felhő környezet üzemeltetése és automatizálása Linux alapú felhős rendszerek tervezése, automatizálása, üzemeltetése és tesztelése Java alapú alkalmazások automatizálása és üzemeltetése Fejlesztők támogatása Új rendszerek tervezésében, kialakításában, tesztelésében és bevezetésében való szakértői részvétel Kapcsolattartás a szállítókkal
  • Elvárások: Felhős rendszerek, felhő koncepció alapvető ismerete Linux adminisztrátori ismeretek IP hálózati ismeretek Scriptnyelvek ismerete (pl.: Bash, Python) Alapszintű Java alkalmazás üzemeltetési ismeretek Alkalmazás tesztelési tapasztalatok Rendszertervezési ismeretek Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: NOVELL PSH KFT.>