Hálózati villanyszerelő Marcali

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Ha szeretsz a szabadban dolgozni, élvezed, hogy minden munkanap más, ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha olyan munkahelyet keresel, ahol szerelőként is karriert csinálhatsz, akkor itt a helyed! Jelentkezz Az E.ON Marcali telephelyére hálózati szerelőnek!

Feladatok, amiket rád bízunk:

  • Üzemi kapcsolások és feszültség-mentesítések elvégzése
  • Középfeszültségű, kisfeszültségű hálózatok karbantartása
  • Kisfeszültség egyedi és csoportos hibaelhárítás
  • Középfeszültségen üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás
  • KÖF/KIF transzformátor állomás üzemzavar elhárítás
  • Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása
  • Készenléti ügyelet tartása
  • Kisfeszültség alatti munkavégzés

  • Erősáramú villanyszerelői végzettséged van
  • B kategóriás jogosítványod van
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam előnyt jelent
  • KIF FAM vizsga előnyt jelent

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Miért válassz minket?

  • Fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk
  • Az általánostól eltérő munkavégzésnél az alapbér készenléti és túlórapótlékkal egészül ki
  • Napi munkához a legmodernebb eszközöket, szerszámokat biztosítjuk
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
    Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Marcali

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.