Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A hazai IT szakma egyik országos disztribútora keres a menedzser csapat bővítéséhez munkatársat.

HÁLÓZATI TERMÉKMENEDZSER

Munkatárs

Feladatok, felelősségek

  • Árajánlat összeállítása és menedzselése
  • Hálózati termékcsalád konfigurálása, skálázása
  • Viszonteladói partner igények felmérése, kiszolgálása
  • Árlista készítése és naprakész karbantartása
  • Pályázatok, tender összeállítása és menedzselése
  • Minden, ami egy új termékcsalád bevezetésével a teendő

Amit ajánlunk:

  • Piaci értékeknek megfelelő jövedelem
  • Cafeteria
  • Technikai eszközök biztosítása
  • H-P közötti munkavégzés munkaidőben
  • Betanítás, támogatás
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Vidám, összetartó csapat
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Utazási lehetőség

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat. IT rendszerintegrátor, Pre-sales területről
  • Hálózati termékcsaládok ismeretében való jártasság
  • Angol kommunikációs nyelvtudás

Kezdés:

    Azonnal, megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerintegrátor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózati Termékmenedzser
  • Hirdető cég: Munka-Társ Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Árajánlat összeállítása és menedzselése Hálózati termékcsalád konfigurálása, skálázása Viszonteladói partner igények felmérése, kiszolgálása Árlista készítése és naprakész karbantartása Pályázatok, tender összeállítása és menedzselése Minden, ami egy új termékcsalád bevezetésével a teendő
  • Elvárások: Műszaki végzettség Minimum 3 év szakmai tapasztalat. IT rendszerintegrátor, Pre-sales területről Hálózati termékcsaládok ismeretében való jártasság Angol kommunikációs nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-11
Állás, munka még: Munka-Társ Hungária Kft.>