Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON csoporton belül a Hálózati Innovációs Osztály felelős a hálózat felügyelete alá tartozó áram- és gázhálózatok innovatív megoldásaiért. Feladatunk az új technológiák és üzleti lehetőségek felkutatása, alkalmazhatóság vizsgálata, valamint a bevezetés és tesztelés. A hálózat működési területén folyamatosan keressük azokat a lehetőségeket, melyek a mindennapi munkavégzést hatékonyabbá, egyszerűbbé tehetik. Ügyfeleink számára komplett energetikai megoldásokat, szolgáltatásokat alakítunk ki. Jelenleg csapatunk bővítésére keresünk új kollégát budapesti vagy győri munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Hálózati termékimplemetációs munkatárs

Feladatok:

  • Műszaki innovációs stratégia kialakítása, technológiák és iparági megoldások elemzése
  • Ötletek értelmezhetőségének, életképességének vizsgálata, ötletadó (hálózati területen belül) felé visszakérdezés, ötletadó támogatása, csoportosítás módjának definiálása, megvalósítása
  • Termék-specifikáció támogatás, készítés, piackutatás, műszaki megvalósíthatóság vizsgálata, technológiák felkutatása
  • Innovációs és K+F projektekben való részvétel
  • Pilot megvalósítás a fogyasztói megrendelésekre, koordinálása, felelős irányítása, pilot működés biztosítása
  • ROLL OUT tervezés támogatás, tömegtermelés megszervezése, feltételeinek meghatározása, fogyasztói igények és visszajelzések kiértékelése, beépítése
  • Kiterjesztési terv megvalósítása, értékesítést támogató anyagok összeállítása
  • Innovációs vállalati kultúra, a szemlélet és hozzáállás formálása az osztály működésének támogatására

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamos- vagy gépészmérnöki)
  • 3 év termékfejlesztés során szerzett szakmai tapasztalat (előny az innovációs területen való jártasság)
  • Projektmunkák/ csapatok működésének ismerete
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Tervező rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Kreatív gondolkodás, probléma megoldás, rendszerben való gondolkodás képessége

Információ

Munkavégzés helye: Budapest / Győr

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózati termékimplemetációs munkatárs
  • Hirdető cég: E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Győr-Moson-Sopron megye
  • Feladatok: Műszaki innovációs stratégia kialakítása, technológiák és iparági megoldások elemzése Ötletek értelmezhetőségének, életképességének vizsgálata, ötletadó (hálózati területen belül) felé visszakérdezés, ötletadó támogatása, csoportosítás módjának definiálása, megvalósítása Termék-specifikáció támogatás, készítés, piackutatás, műszaki megvalósíthatóság vizsgálata, technológiák felkutatása Innovációs és K+F projektekben való részvétel Pilot megvalósítás a fogyasztói megrendelésekre, koordinálása, felelős irányítása, pilot működés biztosítása ROLL OUT tervezés támogatás, tömegtermelés megszervezése, feltételeinek meghatározása, fogyasztói igények és visszajelzések kiértékelése, beépítése Kiterjesztési terv megvalósítása, értékesítést támogató anyagok összeállítása Innovációs vállalati kultúra, a szemlélet és hozzáállás formálása az osztály működésének támogatására
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamos- vagy gépészmérnöki) 3 év termékfejlesztés során szerzett szakmai tapasztalat (előny az innovációs területen való jártasság) Projektmunkák/ csapatok működésének ismerete Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás "B" kategóriás jogosítvány Tervező rendszerek ismerete előnyt jelent Önállóság, határozott fellépés Kreatív gondolkodás, probléma megoldás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-07