Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. szerelőcsapatába keresünk új kollégát Sárbogárd környékéről:

Hálózati szerelő - Sárbogárd

Felügyelet mellett a következő villamoshálózati munkafeladatokat végzi:

  • Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat
  • Helyszíni hitelesítési vizsgálat az ügyfél megrendelésére, teljesítményváltozással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Szabálytalan vételezés megszüntetése, szolgáltatás helyreállítása (KESZ kezdeményezésére)
  • Számlatartozás miatti ki- és visszakapcsolás (kényszerinkasszó), idegen tulajdonú berendezések kapcsolása (üzemviteli megállapodás szerint)
  • Fogyasztói hibák gyors segélyszerű elhárítása ill. a hiba behatárolása (belső hiba)
  • Panaszkivizsgálás, az ellátás minőségi paramétereivel kapcsolatos kifogás és kárbejelentések esetén
  • Helyszíni felmérés az előzetes igénybejelentés alapján, műszaki tanácsadás
  • Ideiglenes hálózatra kapcsolások (tüdőszűrő, mutatványos, TV felvételek, rendezvények)
  • Hálózati leágazó pont létesítése, csatlakozó szerelés
  • Műszaki felülvizsgálat a kivitelezés folyamatában és a feszültség aláhelyezés előtt
  • Hálózat bejárás, minősítő bejárás, a talált sürgős beavatkozást igénylő hibák soron kívüli elhárítása, a
  • Hibák jelentése. Figyelmeztető feliratok oszlopszámok pótlása. Érintésvédelmi, hálózati regisztrációs mérések
  • Üzemzavar behatárolás, elhárítás, káresemények, KIF egyedi hiba, KIF csoportos hiba (kis hibaelhárítás), hiba behatárolás
  • KÖF/KIF tr. állomás üzemzavar elhárítás

Elvárások:

  • Szakmunkásképző (műszaki-erősáramú villamos)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam, KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 20 %-a) biztosítunk.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk.
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak.
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk.
  • Meghatározott feltételek fennállása mellett albérleti támogatást nyújtunk.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Modern és biztonságos munkaeszközöket, védő és munkaruhákat biztosítunk
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sárbogárd

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.