Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. szerelő csapatába keresünk új kollégát

Hálózati szerelő (Létavértes)

Feladatok:

  • Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat.
  • Ügyfelekhez, fogyasztásmérő helyekhez kapcsolódó munkák - pl.: újfogyasztó bekapcsolása, teljesítmény bővítés stb.
  • Szabálytalan vételezés megszüntetése, szolgáltatás helyreállítása.
  • Idegen tulajdonú berendezések kapcsolása (üzemviteli megállapodás szerint).
  • Hálózati bejárások elvégzése.
  • Hálózati leágazó pont létesítése, csatlakozó szerelés.
  • Feszültségmentesítések és különböző karbantartási munkák elvégzése.
  • Kisfeszültségű egyedi és csoportos hibaelhárítás, középfeszültségű üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás
  • Készenléti ügyelet

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakmunkás képzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamosműkezelo tanfolyam előnyt jelent
  • KIF-FAM 1 fokozat előnyt jelent
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • A kiváló teljesítményt éves bónusszal jutalmazzuk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk
  • Az általánostól eltérő munkavégzésnél az alapbér készenléti és túlórapótlékkal egészül ki
  • Napi munkához a legmodernebb eszközöket, szerszámokat biztosítjuk
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
  • Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Létavértes

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.