Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. szerelő csapatába keresünk új munkatársat komlói munkavégzéssel.

Hálózati szerelő (Komló)

Feladatok:

  • Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat
  • Helyszíni hitelesítési vizsgálat az ügyfél megrendelésére
  • Teljesítményváltozással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Szabálytalan vételezés megszüntetése, szolgáltatás helyreállítása (KESZ kezdeményezésére)
  • Számlatartozás miatti ki- és visszakapcsolás (kényszerinkasszó)
  • Idegen tulajdonú berendezések kapcsolása (üzemviteli megáll. szerint)
  • Fogyasztói hibák gyors segélyszerű elhárítása ill. a hiba behatárolása (belső hiba)
  • Panaszkivizsgálás, az ellátás minőségi paramétereivel kapcsolatos kifogás és kárbejelentések esetén
  • Helyszíni felmérés az előzetes igénybejelentés alapján, műszaki tanácsadás
  • Ideiglenes hálózatra kapcsolások (tüdőszűrő, mutatványos, TV felvételek, rendezvények)
  • Hálózati leágazó pont létesítése, csatlakozó szerelés
  • Műszaki felülvizsgálat a kivitelezés folyamatában és a feszültség aláhelyezés előtt

Elvárások:

  • Szakmunkásképző + szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés, egyes SAP modulok használata

Előnyök:

  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam,
  • KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk
  • Az általánostól eltérő munkavégzésnél az alapbér készenléti és túlórapótlékkal egészül ki
  • Napi munkához a legmodernebb eszközöket, szerszámokat biztosítjuk
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
  • Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Komló

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.