Az Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. szerelőcsapatába keresünk új munkatársakat celldömölki munkavégzéssel.

Hálózati szerelő (Celldömölk)

Feladatok:

  • Középfeszültségű és kis feszültségű hálózatok karbantartása, üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás
  • Ügyfelekhez, fogyasztásmérő helyekhez kapcsolódó munkák (új fogyasztó bekapcsolása, teljesítmény bővítés)
  • Üzemviteli feladatok végzése (üzemviteli bejárások, érintésvédelmi mérések, hálózati mérések)
  • Üzemi kapcsolások és feszültségmentesítések elvégzése feljogosítás szerint
  • Készenléti ügyelet tartása

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Felhasználói számítógéphasználat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam előnyt jelent
  • KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Próbaidő lejártával fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk
  • Az általánostól eltérő munkavégzésnél az alapbér készenléti és túlórapótlékkal egészül ki
  • Napi munkához a legmodernebb eszközöket, szerszámokat biztosítjuk
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
  • Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk

Rólunk

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Celldömölk

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.