Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízható IT cég részére keresünk munkatársat

HÁLÓZATI SZAKÉRTŐ

(HF 12-8312)

pozícióba.

Feladat:

  • Hálózatok és IT biztonsági rendszerek tervezése és kialakítása,
  • Részvétel projektek előkészítésében és megvalósításában,
  • Hálózati, IT biztonsági rendszerek üzemeltetése,
  • Pre-sales és post-sales tevékenységek támogatása.

Elvárások:

  • Hálózati technológiai ismeretek (routing switching, TCP/IP, LAN/WAN, IPses/SSL VPN, wireless LAN,
  • Informatikai, mérnöki diploma,
  • IT biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Angol nyelvtudás,
  • Fő IT biztonsági technológiák ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8312”-es referenciaszám feltüntetésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózati szakértő (HF 12-8312)
  • Rövid pozíció név: Hálózati szakértő
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Hálózatok és IT biztonsági rendszerek tervezése és kialakítása, Részvétel projektek előkészítésében és megvalósításában, Hálózati, IT biztonsági rendszerek üzemeltetése, Pre-sales és post-sales tevékenységek támogatása.
  • Elvárások: Hálózati technológiai ismeretek (routing switching, TCP/IP, LAN/WAN, IPses/SSL VPN, wireless LAN, Informatikai, mérnöki diploma, IT biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk, Angol nyelvtudás, Fő IT biztonsági technológiák ismerete előny.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-09-14