VÁRKAPITÁNYSÁG NONPROFIT ZRT.
Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak,
hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!
Budapesti irodánkba

Hálózati rendszermérnök

munkatársat keresünk.

    Amennyiben szeretné pályafutását egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen működő vállalatnál kezdeni, gyorsan szerezhet értékes tapasztalatokat, vagy a már megszerzett tudását kamatoztatná,
    akkor itt a remek alkalom, jelentkezzen és legyen a csapatunk tagja!

Az iroda feladatai, amelyben közreműködését várjuk:

  • Számítógép-hálózat üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése, új szolgáltatások bevezetése (switching, routing, security)
  • Hálózati infrastruktúra támogatása
  • Hálózati hibák felderítése és elhárítása
  • Passzív és aktív vezetékes hálózati eszközök üzemeltetése
  • WiFi hálózat üzemeltetése
  • A munkakörrel járó nyilvántartások, riportok elkészítése

Szükséges készségek, képességek:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség, vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat
  • Ügyfélorientált, türelmes hozzáállás
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzés
  • Megoldáscentrikusság
  • Jó stressztűrő képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Hálózati ismeretek (legalább CCNA szintű ismeretek)
  • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások ismerete
  • Windows/Linux rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dokumentáció készítési jártasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság

Előny:

  • Gyártói minősítések
  • Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete
  • SIEM ismeretek
  • Jártasság több telephelyes környezet üzemeltetésében
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Rendezett munkakörülmények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Ha szeretne jelentkezni, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.