A Pénzjegynyomda Zrt. IT csapata

Hálózati rendszermérnök

kollégát keres.

    Amennyiben értékeled az új rendszerek kialakításban rejlő szakmai kihívásokat, szeretnél érdekes technológiai megoldásokkal, valódi kihívást jelentő problémákkal találkozni, akkor közöttünk a helyed.

    Amit cserébe kínálunk:

    Fejlődési lehetőség, változatos szakmai kihívások, modern technológiai környezet.

Feladatok:

  • Kommunikációs hálózatok (LAN, WAN), biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Hálózati architektúra megtervezése és felépítése
  • Rendszerdokumentációk készítése
  • Microsoft (elsősorban) és Linux határvédelmi és levelezési szerverek üzemeltetése

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Hálózati eszközök (Checkpoint, Stromshield, HP, Aruba, Cisco) ismerete (CCNA minősítés vagy azzal egyenértékű tudás)
  • LAN, WLAN, VPN, tűzfal, DNS, DHCP, TCP/IP hálózati ismeretek
  • Felhasználói szintű, szakmai angol nyelv ismerete
  • Microsoft és Linux szerverkörnyezet ismerete
  • Problémamegoldó, rendszerszemléletű gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Érvényes szakirányú vizsgák
  • Végpontvédelmi- és DLP-rendszerekben szerzett jártasság
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Microsoft megoldások ismerete
  • MS Exchange, SCCM tapasztalatok
  • Monitoring megoldások ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai képzések
  • Legmodernebb technológiai környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát - bérigény megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.