Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Hálózati rendszermérnök (Budapest)

Feladataid lennének:

  • A Bárdi Autó hálózati infrastruktúrájának - többek között tűzfalak, routerek, switchek, WiFi és VPN megoldások – üzemeltetésében való részvétel.
  • Az informatikai és társosztályoktól érkező hálózati konfigurációs igények elvégzése.
  • Karbantartási és fejlesztési javaslatok megfogalmazása, kivitelezése.
  • Részvétel az alábbi főbb, futó projektekben:
  • Adatközponti hálózati infrastruktúra kialakítása.
  • Központi és kirendeltségi hálózati infrastruktúra revíziója, egységesítése.

Amit elvárunk:

  • Ethernet és IP hálózati ismeretek legalább Cisco CCNA/CCNP, vagy Mikrotik MTCNA/MTCRE szinten (switching, routing, legalább egy dinamikus routing protokoll ismerete).
  • Wifi hálózat üzemeltetési tapasztalat (D-Link/Cisco/HPE).
  • Hálózati eszközök monitorozásában szerzett jártasság protokoll (RMON, SNMP, NetFlow) és monitoring rendszer tekintetében (Zabbix / Nagios).
  • IPSec/SSL alapú VPN technológiák ismerete (OpenVPN / Cisco / Mikrotik)
  • Lelkiismeretes és precíz munkavégzés.
  • Agilis és proaktív szemléletmód.
  • Dokumentálási készség.
  • Hajlandóság normál munkaidőn kívüli karbantartási munkák elvégzésére eseti jelleggel

Előny:

  • Tűzfal és UTM megoldások ismerete (Checkpoint, Palo Alto)
  • IT biztonsági ismeretek (IDS/IPS, WAD, DDoS)
  • NAC ismeretek (Freeradius / PacketFence / Cisco SNS)
  • Proxy technológiák ismerete (Squid/Varnish)

Amit nyújtunk neked:

  • Stabil munkaadói háttér
  • Önálló, felelős munkakör
  • Csapaton belüli nyitott szemlélet, építő ötletekre nyitott vezetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések (belsős és külsős egyaránt)
  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetősége, rugalmas szabadságolás

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.