Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára. A már meglévő csapatukat egy tapasztalt kollégával szeretnék megerősíteni aki aktívan szerepet vállalna a nagyobb volumenű IT projektek megvalósításában.

Hálózati Rendszermérnök (B81HRM)

Feladatok:

  • Hálózatok tervezése, kivitelezése
  • Hálózati technológiák bemutatása, pre-sales tevékenységben való részvétel
  • Hálózatüzemeltetés, üzemeltetés támogatás
  • IT security

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • CCNA, CCDA vagy azzal egyenértékű tudás
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Releváns területen szerzett tapasztalat
  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Routerek, switchek termékismerete (CISCO, HP, Huawei)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • CCNP, CCDP vizsga vagy HP ASE/MASE

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Céges notebook, telefon

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. Kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.