Magyarország legambiciózusabb pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi bankot szeretnénk megvalósítani.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk Háttérműveleti szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Hálózati rendszergazda

Az alábbi feladatok ellátásában számítunk Rád:

  • Hálózat felmérése, dokumentálása, tervezése, fejlesztése
  • Szolgáltatások monitorozása, kapcsolattartás szolgáltatókkal
  • Hálózati hozzáférés szabályozás, adminisztrálás, monitorozás
  • Nagy rendelkezésre állású rendszerek kialakítása, fejlesztése, hibakeresés, elhárítás
  • Támogatás biztosítása alkalmazásgazdák, felhasználók számára

Elvárásaink:

  • Rendszerszemlélet, precizitás, megbízhatóság
  • Biztonságtudatos személyiség
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Komplex hálózati tudás: TCP/IP, VLAN, NAT, VPN és routing ismerete
  • Hálózati eszközök üzemeltetésében és hibaelhárításában szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Hálózatmonitorozó és hálózatvédelmi eljárások alapos ismerte, gyakorlati alkalmazása

Az alábbi technológiák ismerete előnyt jelent:

  • WatchGuard
  • SonicWall
  • Cisco
  • HPE Aruba

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.