Különböző senioritású kollégákat keresünk hálózati munkatárs pozícióra multinacionális partnercégünk Budapesti központjába.

Hálózati munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Hálózati eszközök felügyelete, konfigurálása
  • Eseti hibaelhárítás, hibabejelentés, kapcsolattartás külsős partnerekkel
  • Hálózattal kapcsolatos tervezési, telepítési munkák
  • Dokumentációk készítése, karbantartása Részvétel az infrastruktúra oldali fejlesztési projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Villamormérnök, Informatikus stb.)
  • 1-5 év szakmai tapasztalat TCP/IP hálózatok, leggyakrabban használt hálózati protokollok alapos ismerete,
  • Gyakorlati tapasztalat routerek, switchek (Cisco, Juniper, Avaya, Huawei), vezetékes és WIFI hálózatok konfigurálásában és üzemeltetésében
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • CCNA, CCNP CCDA, CCDP ICND Windows XP/7, Server 2003/2008 rendszergazdai ismeretek
  • UNIX/LINUX ismeretek
  • Webszerver adminisztrátori ismeretek IDS/IPS
  • Tűzfal ismeretek
#spiceupyourcareer

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Munkavégzés helye:

Budapest