Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Hálózati Mérnök

Munkavégzés helye:

Monor

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú távközlési szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Vállati távközlési szolgáltatások tervezésében/létesítésében szerzett gyakorlatot
  • Magas szintű Ethernet és IP hálózati ismeretekkel bír (Cisco CCNP szintnek megfelelő tudás)
  • Mikrohullámú és Wifi technológia ismerete
  • Érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedélye van
  • Felhasználói szintű a számítógépes ismerete
  • Műszaki gondolkodásmód jellemzi
  • Jó a problémaelemző és problémamegoldó készsége, pontos precíz a munkavégzése
  • Ügyfélközpontú hozzáállása és gondolkodásmódja
  • Képes és szeret önállóan dolgozni
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készsége van
  • Középfokú az angol nyelvtudása szóban és írásban egyaránt

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Az üzleti ügyfelek szolgáltatásaihoz szükséges konfigurációk, hálózati topológiák tervezése, a berendezések konfigurálása.
  • A helyszíni telepítést végző csapat támogatása a telepítés során és a szolgáltatás átadásakor.
  • Az üzleti ügyfeleket kiszolgáló hálózat üzemeltetése, a hibajegyek kezelése és a hibák elhárítása.
  • Az ügyfelek egyéb problémáinak kezelése, hálózati konfigurációk módosítása, támogatás nyújtása az ügyfél hálózatában keletkezett hibák felderítésében.
  • Kapcsolattartás a társszolgáltatók műszaki csapataival közös létesítés vagy hibaelhárítás során.
  • Részvétel a hálózat fejlesztésében, az új szolgáltatások, technológiák bevezetésében és tesztelésében.
  • A szolgáltatásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (műszaki nyilvántartások naprakész vezetése, anyagfelhasználás dokumentálása, felügyeleti rendszerek aktualizálása)

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: UPC Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózati Mérnök
  • Rövid pozíció név: Hálózati Mérnök
  • Hirdető cég: UPC Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Monor
  • Feladatok: Az üzleti ügyfelek szolgáltatásaihoz szükséges konfigurációk, hálózati topológiák tervezése, a berendezések konfigurálása. A helyszíni telepítést végző csapat támogatása a telepítés során és a szolgáltatás átadásakor. Az üzleti ügyfeleket kiszolgáló hálózat üzemeltetése, a hibajegyek kezelése és a hibák elhárítása. Az ügyfelek egyéb problémáinak kezelése, hálózati konfigurációk módosítása, támogatás nyújtása az ügyfél hálózatában keletkezett hibák felderítésében. Kapcsolattartás a társszolgáltatók műszaki csapataival közös létesítés vagy hibaelhárítás során. Részvétel a hálózat fejlesztésében, az új szolgáltatások, technológiák bevezetésében és tesztelésében. A szolgáltatásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (műszaki nyilvántartások naprakész vezetése, anyagfelhasználás dokumentálása, felügyeleti rendszerek aktualizálása)
  • Elvárások: Felsőfokú távközlési szakirányú végzettséggel rendelkezik Vállati távközlési szolgáltatások tervezésében/létesítésében szerzett gyakorlatot Magas szintű Ethernet és IP hálózati ismeretekkel bír (Cisco CCNP szintnek megfelelő tudás) Mikrohullámú és Wifi technológia ismerete Érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedélye van Felhasználói szintű a számítógépes ismerete Műszaki gondolkodásmód jellemzi Jó a problémaelemző és problémamegoldó készsége, pontos precíz a munkavégzése Ügyfélközpontú hozzáállása és gondolkodásmódja Képes és szeret önállóan dolgozni Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készsége van Középfokú az angol nyelvtudása szóban és írásban egyaránt
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.24