UPC Magyarország Kft.

Hálózati mérnök

A leendő kollega fő felelőssége a UPC üzleti ügyfelei számára nyújtott szolgáltatások hálózati feltételeinek biztosítása.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • felsőfokú távközlési szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • vállalati távközlési szolgáltatások üzemeltetésében/létesítésében szerzett gyakorlatot
  • legalább közepes szintű Ethernet és IP hálózati ismeretekkel bír (Cisco CCNA vagy CCNP szintnek megfelelő tudás)
  • mikrohullámú és Wifi technológia ismerete előny
  • érvényes „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye van
  • felhasználói szintű a számítógépes ismerete
  • jó a problémaelemző és problémamegoldó készsége, pontos precíz a munkavégzése
  • ügyfélközpontú a hozzáállása és gondolkodásmódja
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készsége van
  • minimum alapfokú az angol nyelvtudása szóban és írásban egyaránt.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • az üzleti ügyfelek szolgáltatásaihoz szükséges konfigurációk elvégzése,
  • a helyszíni telepítést végző csapat támogatása a telepítés során, és a szolgáltatás átadásakor,
  • az üzleti ügyfeleket kiszolgáló hálózat üzemeltetése, a hibajegyek kezelése és a hibák elhárítása beleértve a helyszíni hibaelhárítást,
  • megfelelő tapasztalat esetén, hosszabb távon az ügyfelek műszaki problémáinak kezelése, hálózati konfigurációk módosítása, támogatás nyújtása az ügyfél hálózatában keletkezett hibák felderítésében,
  • megfelelő tapasztalat megszerzését követően kapcsolattartás a társszolgáltatók műszaki csapataival közös létesítés vagy hibaelhárítás során,
  • megfelelő tapasztalat és hálózat ismeret megszerzését követően részvétel a hálózat fejlesztésében, az új szolgáltatások, technológiák bevezetésében és tesztelésében,
  • műszaki nyilvántartások naprakész vezetése, felügyeleti rendszerek aktualizálása,
  • a szolgáltatások nyújtásához szükséges eszközök és berendezések leltározása, az aktuális készlet nyilvántartása.

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő negyedéves bónuszt adunk,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • élet,- és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • támogatjuk az otthonról való munkavégzést,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal,
  • karrieroldalunkon további részletes információkat találhatsz cégünkről.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Munkavégzés helye:

Monor

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával lehetséges.