Talentis Consulting Zrt. dinamikusan bővülő csapatába, gyakorlattal rendelkező

HÁLÓZATI MÉRNÖK

munkatársat keresünk.

FŐ FELADATAI:

  • Helyi IT infrastruktúra támogatása;
  • Több telephellyel rendelkező LAN/WAN/WiFi hálózat tervezése, dokumentálása, üzemeltetése;
  • Site-to-site VPN konfigurálása, felügyelete, dokumentálása;
  • IT infrastruktúra fejlesztése, támogatása, a rendelkezésre állás biztosítása;
  • Hálózati eszközök felügyelete, műszaki támogatása, konfigurálása, automatizmusok kialakítása;
  • Monitoring kialakítása;
  • Frissítések, új megoldások üzembe helyezése;
  • Incidens kezelés;
  • Javaslattétel a fejlesztésre;
  • Adminisztráció, infrastruktúra dokumentáció elkészítése, precíz vezetése;
  • Projektfeladatok ellátása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos IP ismeretek;
  • Hálózati tervezési ismeretek;
  • Központosított hálózati konfiguráció menedzsment jártasság;
  • Windows szerver ismeret;
  • Linux alapismeretek;
  • Angol nyelvismeret szakmai szövegek olvasásához és megértéséhez;
  • Elemző képesség, igényesség, terhelhetőség, precizitás, önálló és csapat munkavégzésre való képesség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Érvényes Cisco CCNA vagy ezzel egyenértékű hálózati vizsga megléte;
  • Virtualizációs és/vagy Storage technológiák ismerete;
  • MS SQL üzemeltetési ismeret;
  • Szolgáltatás alapú IT megközelítés és szemlélet;
  • Szakirányú végzettség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű főállású munkaviszony;
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Jól együttműködő, lelkes csapat és modern munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Herceghalom/Otthoni munkavégzés

    Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Herceghalom

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier oldalán keresztül a „jelentkezés” gombra kattintva.