Csatlakozz csapatunkhoz, ha szeretnél egy multinacionális hátterű Bank hálózatának, IT biztonságának üzemeltetésében, fejlesztések támogatásában részt venni, ha érdekel a hibaelhárítás, vagy az üzemeltetés során felmerült problémák vizsgálata, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása.

HÁLÓZATI MÉRNÖK

Főbb feladatok

  • a bank vezetékes és vezeték nélküli hálózatának és IT biztonsági rendszereinek üzemeltetése,
  • hálózati adatforgalom monitorozása, proaktív hibakeresés, rendszeres ellenőrzési és elemzési feladatok hiba megelőzési céllal,
  • másod- és harmadszintű support feladatok ellátása,
  • új rendszerek kiválasztásának, tesztelésének, bevezetésének támogatása,
  • együttműködés a külső szállítókkal,
  • a fejlesztések során felmerülő feladatok (véleményezés, javaslattétel, szükséges fejlesztések lehetőségeinek feltárása, tervezése, kivitelezése) ellátása, együttműködve az informatikai terület fejlesztési területével,
  • készenléti ügyelet munkaidőn kívül a törvényi előírások szerint és mértékben.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • informatikai szakirányú végzettség,
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • társalgási szintű angolnyelv-tudás,
  • megbízhatóság, pontosság, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzésre képes személyiség,
  • CISCO hálózati eszközök ismerete legalább CCNA képesítés vagy azzal egyenértékű tudás,
  • CISCO WSA termékcsalád ismerete,
  • CISCO ASA termékcsalád ismerete,
  • F5 LTM, APM modulok ismerete,
  • checkpoint tűzfalrendszer legalább CCSA képesítés vagy azzal egyenértékű tudás.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNY

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • CISCO UCM ismerete,
  • CCNA Security, CCNP,CCSE és egyéb releváns gyártói képesítés.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.