Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tapasztalt hálózati mérnök vagy? Szakmai kihívásokat keresel?
A DoclerHolding cégcsoporthoz tartozó DoclerNet Hosting Kft. tapasztalt, új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Hálózati mérnök

Feladat:

  • Cisco és Force10 hálózati eszközök üzemeltetése
  • Felhasználói bejelentések alapján konfigurációs beállítások végrehajtása
  • Hálózati hibák felderítése, hibaelhárítás
  • Részvétel a hálózati infrastruktúra tervezésében, kivitelezésében
  • Szervertermi kábelezési munkák
  • Klíma és elektromos rendszerek monitorozása, felügyelete
  • Munkaidőn kívüli ügyelet ellátása

Elvárás:

  • Hálózatok üzemeltetésében szerzett legalább 3 év tapasztalat (switching + routing)
  • CCNP vizsga vagy azzal egyenértékű tudás
  • Routing protokollok alapos ismerete (BGP, OSPF)
  • MPLS / VPN ismeretek
  • Jó dokumentálási képesség
  • Csapatban való gondolkodás
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • DWDM ismeretek
  • Tűzfalak üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Linux rendszergazdai ismeretek
  • Perl/php/C programozási nyelvek ismerete
  • Cisco Call Manager ismeretek
  • Cisco Wireless Controllerek ismerete
  • Force10 eszközök ismerete
  • RIPE adminisztrációs ismeretek
  • Asterisk voip rendszer, radius, tacacs, mysql ismeret

Amit kínálunk:

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Részvétel hazai és nemzetközi projektekben
  • Részvételi lehetőség szakmai konferenciákon, továbbképzéseken
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület, Expo tér 5-7.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a meghirdetett pozíció, jelentkezésedet és önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával juttasd el hozzánk!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DoclerNet Hosting Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózati mérnök
  • Rövid pozíció név: Hálózati mérnök
  • Hirdető cég: DoclerNet Hosting Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Cisco és Force10 hálózati eszközök üzemeltetése Felhasználói bejelentések alapján konfigurációs beállítások végrehajtása Hálózati hibák felderítése, hibaelhárítás Részvétel a hálózati infrastruktúra tervezésében, kivitelezésében Szervertermi kábelezési munkák Klíma és elektromos rendszerek monitorozása, felügyelete Munkaidőn kívüli ügyelet ellátása
  • Elvárások: Hálózatok üzemeltetésében szerzett legalább 3 év tapasztalat (switching + routing) CCNP vizsga vagy azzal egyenértékű tudás Routing protokollok alapos ismerete (BGP, OSPF) MPLS / VPN ismeretek Jó dokumentálási képesség Csapatban való gondolkodás Legalább középfokú angol nyelvismeret B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-13