Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Informatikai üzemeltetéssel foglalkozó, magyar tulajdonú Társaságunkhoz keresünk

Hálózati- és rendszer-technikus

pozícióba teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyfelek informatikai rendszerének karbantartása, üzemeltetése (szerver, munkaállomások, perifériák),
  • Helyszíni és távoli munkavégzés, informatikai támogatás a felhasználók számára,
  • Munkaállomások, nyomtatók egyéb perifériák beüzemelése, üzemeltetése,
  • Ügyfél oldali alkalmazások telepítése, támogatása,
  • Üzemeltetési dokumentációk elkészítése, aktualizálása.

Szakmai elvárások:

  • alapvető hardver ismeretek,
  • informatikai hálózati ismeretek,
  • Windows kliens magas szintű ismerete,
  • Microsoft Office alapszintű ismerete.

Szakmai előnyök:

  • Linux ismeret,
  • Windows szerver környezet ismerete

Általános elvárások:

  • jó kommunikációs képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • rugalmasság,
  • nyitottság új szakmai kihívásokkal szemben,
  • "B" típusú jogosítvány.

Előny, de nem elvárás:

  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség (trainingek, továbbképzések),
  • bérezésen felüli juttatások (cafetéria, prémium, stb.),
  • céges telefon,
  • céges laptop,
  • barátságos, lendületes környezet,
  • céges csapatépítő evések, bowlingozások ;)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gomb megnyomásával tud.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózati- és rendszer-technikus
  • Hirdető cég: InnoWay Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: Ügyfelek informatikai rendszerének karbantartása, üzemeltetése (szerver, munkaállomások, perifériák), Helyszíni és távoli munkavégzés, informatikai támogatás a felhasználók számára, Munkaállomások, nyomtatók egyéb perifériák beüzemelése, üzemeltetése, Ügyfél oldali alkalmazások telepítése, támogatása, Üzemeltetési dokumentációk elkészítése, aktualizálása.
  • Elvárások: alapvető hardver ismeretek, informatikai hálózati ismeretek, Windows kliens magas szintű ismerete, Microsoft Office alapszintű ismerete.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-22
  • Lejárati dátum: 2018-06-05
Állás, munka még: InnoWay Kft.>