KOMFORT-BÁZIS Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Hálózati értékesítési vezető

A dunántúli régióban 15 üzlettel jelen lévő, dinamikusan fejlődő kereskedelmi cégcsoport (gép-szerszám, színesfém, rögzítéstechnika, villamosság, épületgépészet) keres Hálózati értékesítési vezető munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ügyvezetővel szoros együttműködésben közreműködés a Cégcsoport üzletpolitikájához és terveihez illeszkedő értékesítési stratégia és éves értékesítési tervek kialakításában
  • A Cégcsoport értékesítési tevékenységének irányítása a kitűzött forgalmi és árrés célok teljesülése érdekében
  • •    Közreműködés az értékesítési/kereskedelmi folyamatok fejlesztésében, szabályozásában
  • Közreműködés az összehangolt árpolitika kialakításában a Cégcsoporton belül
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, a fennálló ügyfélkapcsolatok elmélyítése, szerződéses megállapodások megújításának koordinációja
  • Új ügyfelek felkutatásának és az új megállapodások megkötésének koordinációja
  • Közreműködés a Cégcsoport kereskedelmi egységeinek működtetésében, kiemelten a hatékony létszám meghatározásában, a folyamatos üzemeltetés biztosításában, az üzletek irányítási feladataiban
  • Közreműködés az eredményes készletgazdálkodási előirányzatok betartásához szükséges intézkedések meghatározásában, a feltételek biztosításában
  • Közreműködés a Cégcsoport szintű marketing stratégia megalkotásában, a marketing program megvalósításában;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • elsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • min. 3 év ügyfélkapcsolat-tartásban, értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat, akvizíciós gyakorlat
  • célorientált beállítottság, erős sikerorientáció, önálló döntéshozó képesség
  • kiváló kommunikációs és üzleti kapcsolatépítési képesség, együttműködésre építő munkastílus

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló szakmai területen szerzett munkatapasztalat, a termékkör ismerete
  • hálózatirányítási, vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, hosszútávú karrier lehetőség
  • versenyképes jövedelem, bónusz
  • hatékony munkavégzést biztosító eszközök (cégautó, laptop, mobil)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Házgyári út 7.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével, e-mailen.