Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket. Jelenleg az E.ON Áramhálózati Osztályára keressük szakértő kollégánkat Stratégiai hálózatfejlesztési szakterületre. A munkavégzés helye Budapest.

Hálózatfejlesztési szakértő

Feladatok

  • Kiemelt feladat a rendszerhasználók részére megbízható és gazdaságos hálózati hozzáférés biztosítása, hálózatmodellezési, hálózatszámítási ezközök alkalmazásával.
  • Felelős leszel a hálózatszámítás stratégiájának kialakításáért, hálózatszámítási feladatok végzéséért a szakterületen
  • Fontos feladatod lesz az operatív területek felvértezése tudással, eszközzel és hatékony folyamatokkal az ellátás minőségi, terhelés előrejelzési és új ügyfél csatlakozások területén
  • Szakmai tudással és hálózatmodellezési módszerekkel segítheted a szervezetet a kiváló minőségű hálózatfejlesztési javaslatok készítésében
  • Kiemelten fontos, hogy támogasd a kis-, közép-, és nagyfeszültségű hálózatfejlesztési és rekonstrukciós stratégia kialakítását, eszközcsere stratégia kialakítását
  • A csapat feladata az átviteli engedélyessel, társ elosztói engedélyesekkel és Hivatallal történő együttműködés biztosítása is
  • Tudatosan alakíthatod a csapat részeként az EON általános műszaki hálózatfejlesztési irányelveit
  • A vállalat többi szereplőjével szoros együttműködésben végzed a napi feladataidat és központi szerepet töltesz be a különböző szakterületek és a csapatod közötti információáramlásban. Ezzel biztosítod, hogy a társ szervezetek megbízható partnerként tekintsenek a csapatodra.
  • Kutatás-fejlesztési területen is fontos része leszel a jövő alakításának

Elvárások

  • Ha szereted a szakmát, szívesen dolgoznál egy igazi szellemi műhelyben, akkor mindenképpen jelentkezz!
  • Az új üzleti lehetőségeket észreveszed, elemzői képességeiddel segíted a döntési folyamatokat
  • Ne ijedj meg a kihívásoktól és légy megbízható partner a szervezeten belül!
  • Villamosmérnmöki diploma és 3 év szakmai tapasztalat szükséges.
  • Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, várjuk az önéletrajzod és a motivációs leveled.

Amit kínálunk:

  • Az E.ON folyamatosan fejlődő és növekvő nemzetközi nagyvállalat, amely biztos hátteret jelent munkavállalóinak, ahol stabil, nagyvállalati háttér - bejelentett munkaviszony vár és a készenléti- és túlórapótlék fizetése is biztosított
  • A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, ötleteid bemutatására és megvalósításárra, karrierépítésre. (pl. társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzések támogatása stb.)
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amelyet az alapbér mellett különböző jutatássokkal díjazunk. (pl. önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, túlórák megváltása, egyénre szabható cafetéria, jutalmak, pótszabadságok, korlátlan belföldi mobiltelefon használat, stb.)
  • Számunkra munkatársaink biztonsága és egészsége az elsődleges, amelyért mindent megteszünk. (pl. legmodernebb eszközök és szerszámok biztosítása, kiegészítő egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátás, vezetéstechnikai tréning stb.)
  • Munkatársaink mellett családjukra is gondolunk. (pl. céges üdülők, kiegészítő egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátás, mobiltelefon szolgáltatás, lakáscélú támogatás, segélyek, sportlétesítmények igénybevételének lehetősége stb.)
  • Amennyiben a munkakör miatt több, mint 100 km-ről költöznöd kell, egyszeri költözési- és maximum 18 hónapig albérleti támogatást nyújtunk

Rólunk:

    Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.