Hálózatfejlesztési mérnök

Az Invitech ICT Services Kft. egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Munkatársat keresünk hálózatfejlesztési mérnök pozíció betöltésére.

Ezek lesznek a feladataid

  • Passzív és aktív átviteli hálózatok tervezése, fejlesztés projektek előkészítése, vezetése
  • Ügyfél projektek átviteltechnikai hálózatfejlesztés vonatkozásainak tervezése, költségelése
  • Aktív hálózatban kapacitások ellenőrzése, bővítések tervezése, előkészítése
  • Átviteltechnikai berendezések –DWDM, NG-SDH, Carrier Ethernet méretezése, BoM összeállítás, ajánlatkérések, megrendelések összeállítása
  • Létesítési helyszín felmérések szervezése, lebonyolítása belső és külső felekkel
  • Passzív optikai hálózatok, sötét szál, CWDM kapcsolatok igény specifikálása, tervezése
  • Fizikai elhelyezés, kábelezés, tápellátás igény specifikációja, tervezése ügyintézése
  • Belső és külső dokumentálás
  • Együttműködés ügyfelekkel, végfelhasználókkal, értékesítési területtel, projekt menedzsmenttel – mint megrendelők
  • Együttműködés műszaki szakmai társterületekkel és külső partner szolgáltatókkal – mint szállítók

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Mérnöki végzettség
  • 1-3 év releváns, Telco szolgáltatónál, berendezés szállítónál vagy kivitelező cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Technológiai ismeretek (optika, átviteltechnika, Ethernet, IP, fizikai infrastruktúra, méréstechnika)
  • Magabiztos angol tudás, írásban és szóban

Miért válassz minket?

  • Versenyképes juttatás csomag
  • Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Agilis, szakmailag felkészült, jó hangulatú csapat
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvételi lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.