Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket. Jelenleg nyíregyházi csapatunkba keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba ibrányi területi munkavégzéssel:

Hálózat üzemeltető mérnök

Feladatok:

  • A közép- és kisfeszültségű hálózat műszaki felügyelete a Nyíregyháza-Ibrány területen
  • Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése
  • A karbantartási munkák követése, műszaki ellenőrzése, munkavédelmi ellenőrzések végrehajtása
  • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése
  • Fogyasztói csatlakozók műszaki átvétele
  • Közreműködés a beruházási javaslatok (dossziék) készítésében
  • Adatszolgáltatás, ügyfél tájékoztatás, üzemeltetői nyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Főiskolai/ egyetemi tanulmányaid villamosmérnök szakon folytattad
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Ismered az AutoCAD működését
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Erősáramú villamos végzettség
  • Érintésvédelmi felülvizsgálói és szabványossági felülvizsgálói szaktanfolyam

Amit kínálunk:

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes üdülési lehetőséget biztosítunk országszerte céges üdülőinkben (pl.: Balaton, Kőszeg, Tisza-tó)
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Ibrány

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.