Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Változatos mérnöki munkakört kínál az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt., esztergomi munkavégzéssel keresünk új munkatársat Hálózat üzemeltető mérnök

Hálózat üzemeltető mérnök

Feladatok:

  • A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete az esztergomi területen
  • Az ügyfelektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása
  • Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése
  • A karbantartási munkák, beruházások követése, támogatása, műszaki ellenőrzése, munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések
  • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése
  • Adatszolgáltatás, ügyfél tájékoztatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office, AutoCAD ismerete

Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Erősáramú villamos végzettség
  • Érintésvédelmi felülvizsgálói és szabványossági felülvizsgálói szaktanfolyam
  • SAP ismeret

Információ

Munkavégzés helye: Esztergom

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy nemzetközi, magántulajdonban lévő energiaszolgáltató vállalat. A 2014-es pénzügyi évben több mint 58.000 munkatársunk mintegy 112 milliárd euró forgalmat generált Európa számos országában, valamint Oroszországban és Észak-Amerikában. Legfőbb célunk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást tudjuk nyújtani az energiapiacon az ügyfelek számára.

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózat üzemeltető mérnök
  • Rövid pozíció név: Üzemeltető mérnök
  • Hirdető cég: E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Esztergom
  • Feladatok: A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete az esztergomi területen Az ügyfelektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése A karbantartási munkák, beruházások követése, támogatása, műszaki ellenőrzése, munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése Adatszolgáltatás, ügyfél tájékoztatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése
  • Elvárások: Villamosmérnöki végzettség B kategóriás jogosítvány MS Office, AutoCAD ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19