Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. komáromi irodájába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Hálózat üzemeltetési koordinátor - Komárom

Feladatok:

  • Szerelők elszámoltatása, rendszeres munkavédelmi és technológiai ellenőrzése, az ellenőrzés dokumentálása
  • Támaszponti információs napok és oktatások megtartása
  • Munkaszervezés, munkaidő és készenléti beosztás elkészítése, csoport összeállítás, TÉR célkitűzés és értékelés
  • Munkák kivitelezésének előkészítése
  • Irányítói készenlét, üzemzavarok elhárításának megszervezése, készenléti szolgálatok munkavégzésének koordinálása
  • Rendkívüli munkavégzés elrendelése, készenléti túlórák ellenőrzése, igazolása
  • Részvétel organizációs bejárásokon, műszaki átadásokon, hálózati változások oktatása
  • Szerelők által felvett jegyzőkönyvek, dokumentumok ellenőrzése, minősített hibák soron kívüli javításának megszervezése
  • Közreműködés üzemzavari esettanulmányok készítésében
  • Munkaruha, védőruha, védőeszköz, szerszámok biztosítása, szükség szerinti cseréje
  • Anyagellátás, ÜBT raktár kezelése
  • KIF KFMU végrehajtásának elrendelése
  • Helyismereti vizsgáztatás
  • Kapcsolattartás műveletirányítókkal, ügyfélszolgálat munkatársaival, üzemirányítóval
  • Beosztottak tevékenységének koordinálása, a munkavégzés megszervezése
  • A munkatársak oktatása, szabályzatok ismertetése, betartatása, munkavégzésének támogatása, az egyéni célok összehangolása a szervezet céljaival
  • Az elvégzett munka ellenőrzése, értékelése, visszajelzés a beosztottak felé

Elvárások:

  • Műszaki technikusi/felsőfokú (erősáramú villamos) végzettség
  • Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus, legalább 1 év emberek vezetésében szerzett tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, levelező rendszerek felhasználó szintű ismerete
  • FAM üzemviteli vezető, F2 feljogosítás megléte
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül
  • Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkel
  • Teljesítményközpontú működés

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Információ

Munkavégzés helye: Komárom

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hálózat üzemeltetési koordinátor - Komárom
  • Rövid pozíció név: Koordinátor
  • Hirdető cég: E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Komárom
  • Feladatok: Szerelők elszámoltatása, rendszeres munkavédelmi és technológiai ellenőrzése, az ellenőrzés dokumentálása Támaszponti információs napok és oktatások megtartása Munkaszervezés, munkaidő és készenléti beosztás elkészítése, csoport összeállítás, TÉR célkitűzés és értékelés Munkák kivitelezésének előkészítése Irányítói készenlét, üzemzavarok elhárításának megszervezése, készenléti szolgálatok munkavégzésének koordinálása Rendkívüli munkavégzés elrendelése, készenléti túlórák ellenőrzése, igazolása Részvétel organizációs bejárásokon, műszaki átadásokon, hálózati változások oktatása Szerelők által felvett jegyzőkönyvek, dokumentumok ellenőrzése, minősített hibák soron kívüli javításának megszervezése Közreműködés üzemzavari esettanulmányok készítésében Munkaruha, védőruha, védőeszköz, szerszámok biztosítása, szükség szerinti cseréje Anyagellátás, ÜBT raktár kezelése KIF KFMU végrehajtásának elrendelése Helyismereti vizsgáztatás Kapcsolattartás műveletirányítókkal, ügyfélszolgálat munkatársaival, üzemirányítóval Beosztottak tevékenységének koordinálása, a munkavégzés megszervezése A munkatársak oktatása, szabályzatok ismertetése, betartatása, munkavégzésének támogatása, az egyéni célok összehangolása a szervezet céljaival Az elvégzett munka ellenőrzése, értékelése, visszajelzés a beosztottak felé
  • Elvárások: Műszaki technikusi/felsőfokú (erősáramú villamos) végzettség Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus, legalább 1 év emberek vezetésében szerzett tapasztalat WINDOWS és MS Office teljes körű használata SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, levelező rendszerek felhasználó szintű ismerete FAM üzemviteli vezető, F2 feljogosítás megléte B kategóriás jogosítvány Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkel Teljesítményközpontú működésA pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.15