Hálózat szerelő

DELTAKON Kft.

6000 Kecskemét, Izsáki út 2.

Biztosított eszközök
Tablet Laptop Workstation Monitor (1 db) Monitor (2 db) Windows Linux MacOS Desktop PC Headset

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

A Deltakon Kft, mint helyi internetszolgáltató, 18. éve piacvezető a régióban.
Bács-Kiskun megye legnagyobb helyi vezeték nélküli távközlési szolgáltatójaként 20 fős csapattal, 50 településen, 10.000 elégedett felhasználónak szolgáltatunk.
Korlátlan internet szolgáltatásunkkal könnyebbé tesszük a lakosság életét
és támogatjuk a vállalkozások munkáját, akár a városokon túl is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szolgáltatást megrendelő ügyfelek ingatlanába új vételi hely kiépítése.
  • Régi kiépítések műszaki felújítása, átépítés, új eszközök felszerelése.
  • Csőállítás a tetőbe, antenna felszerelése, kábelezés, beállítás, üzembe helyezés.
  • Szolgáltatási szerződés aláíratása, díjak beszedése, rendszer átadása.
  • Munkalap aláíratása, fotók készítése, nyilvántartó rendszerbe való feltöltése.
  • Hibabejelentések helyszíni kivizsgálása, szükség esetén eszközök cseréje.
  • Központi magaslati elosztási pontok kiépítése, karbantartása, javítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Stressztűrő képesség
  • A legoptimálisabb megoldások gyors megtalálásának képessége
  • "B" kategóriás jogosítvány, autó vezetési rutinnal, tapasztalattal.
  • Ne félj a magasban, ne legyen tériszonyod, stabilan közlekedj a háztetőn.
  • Jó kommunikációs képesség, alapvető irodai számítógépes ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvismeret.
  • Szükséges, hogy motiváljon a siker és a személyes fejlődés lehetősége.
  • Sokféle ügyféllel fogsz találkozni, ezért fontos, hogy szóban szívesen, bátran és jól érthetően kommunikálj.

Amit kínálunk:

  • Kultúrált munkakörülmények
  • Havonta 3 szabad hétvége
  • Stabil fizetés
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Munkakörnek megfelelő bérezés
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalma: Kiemelt fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Jelentkezz az alábbi gombra kattintva egy 5 perces kérdőív kitöltésével!
Töltsd fel fényképes önéletrajzod!